Neler Yapıyoruz

image1 image2

Destek Hattı

+90 850 304 55 90

15

Zamanın Getirdiği Uzmanlık
Neler Yapıyoruz

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim

Dünya genelinde, farklı kültürlerin ve sektörlerin gereksinimlerini derinlemesine anlayarak, özel yazılım çözümleri sunmaktayız. Uluslararası bir başarı hikayesi yazdık ve birçok ülkede prestijli projelere imza attık. Bu geniş coğrafi yayılım, bize global bir perspektif ve çok yönlü bir deneyim kazandırdı. Her bir proje, bizi özel yazılım alanındaki uzmanlığımızda bir adım daha ileri taşıdı. Matrix Teknoloji olarak, sadece bir yazılım firması olmanın ötesinde, küresel bir etki yaratan bir marka olma hedefimizi her geçen gün daha da büyüterek sürdürüyoruz.

  • Yazılım Geliştirme
  • Yazılım Entegrasyonu
  • Veri Analizi ve İş Zekası
  • Proje Yönetimi
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı var? Biz buradayız, Hemen Arayın!

En güncel ve sektörde öne çıkan teknolojilerle çalışmaktayız. İhtiyaç ve projeye göre en uygun teknolojiyi seçerek en iyi sonucu almayı hedefliyoruz.

Her projede öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, ardından en uygun çözümü belirleyerek proje planlaması yapıyoruz. Planlama sonrasında geliştirme, test ve teslimat aşamalarını takip ediyoruz.

  Evet, tüm müşterilerimize 7/24 teknik destek hizmeti sunmaktayız. Sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler üretmek için buradayız.

Evet, Matrix Teknoloji olarak en son sunucu teknikleriyle donatılmış modern ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize sunucu hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz, sizin için en uygun sunucu çözümünü tasarlar ve yönetir. Bu özel ve gelişmiş hizmetimizi, sektör standartlarının üzerinde bir kalite anlayışı ile ek bir ücret karşılığında sağlıyoruz. Yüksek performans, güvenilirlik ve mükemmeliyet için Matrix Teknoloji AŞ'nin sunduğu sunucu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 

faq-image